Pages Menu
Categories Menu

Apie ELSA MRU

MėlynasELSA MRU. Tai Europos studentų teisininkų asociacijos (European Law Students’ Assiociation) Lietuvos nacionalinės grupės Mykolo Romerio universiteto filialas, kuriame veikia būtent MRU studentai. Jau nuo 1998 m. ELSA MRU vienija jaunus, trykštančius energija, kūrybingumu žmones, kurie bendromis jėgomis kuria šios organizacijos įvaizdį, deda visas pastangas, kad studijuojantieji plėstų savo akiratį ir neapsiribotų vien tik teorinėmis vadovėlių žiniomis.

Daugiausia narių save realizuoja akademinės veiklos (AA) bei seminarų ir konferencijų (S&C) srityse. Kiekvienais metais yra organizuojamas tradicinis renginys: Teisininkas ir praktika, įvairūs seminarai bei diskusijos aktualiomis teisinėmis temomis, kurie sulaukia didelio susidomėjimo. Jų dėka studentams atskleidžiamos teorinės paslaptys, suteikiamos praktinės žinios. Nereikėtų pamiršti ir studentų stažuotojų mainų programos (STEP) srities, nes būtent ji suteikia galimybę MRU studentams išvykti atlikti praktiką užsienio šalyse.

Filialo organizacinius reikalus tvarko kasmet naujai renkama valdyba, kurią sudaro mažiausiai septyni žmonės. Visi komandos nariai dirba turėdami vieną tikslą, vadovaudamiesi bendra idėja, siekdami, kad filialas veiktų rezultatyviai, o narių lūkesčiai būtų visokeriopai patenkinti.

Organizacijos nariai pasižymi ne tik aktyvumu, bet ir optimizmu, gebėjimu linksmintis- jie niekada nepraleidžia progos smagiai praleisti laiką su savo bendraminčiais, gerais draugais tapusiais ELSA’ iečiais. Kaip tradicija prieš kiekvienas šv. Kalėdas rengiama „Angelų savaitė“, kurios tikslas – suburti visus į gerumo šventę, pasidalinti prieššventiniu džiaugsmu. Mielos dovanos, nuoširdžios šypsenos, netikėtos staigmenos lydi kiekvieną įsiliejusįjį į šią nuostabią tradiciją. O ką jau kalbėti apie gimtadienius bei kitus šiluma spinduliuojančius vakarus kartu…

Daugeliui ELSA yra tapusi tiesiog gyvenimo būdu. Kiekvienas rytas universitete prasideda jaukiame ELSA’ os kambarėlyje, kiekviena pertrauka praleidžiama čia. Net kiekvienas šaunus savaitgalis kupinas ELSA’ os, jos narių, bendrų prisiminimų, susijusių su šia organizacija.

ELSA laukia Tavo idėjų, Tavo užsidegimo ir, galiausiai – Tavęs!

Tiesiog prisijunk prie mūsų!

Susidomėjai? Užsuk į MRU III – 224 auditoriją (ELSA kambarėlis).

event